Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
15 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche
maciekb80

Sobowtór? Juliette jest niepowtarzalną, wybitną, inteligentną kobietą, cóż za dorobek, aktorka wykwintna, idealna!

użytkownik usunięty
atrapa_13

Julia to kupa, Juliette to aktorka genialna

Poza tym kto tu jest czyim sobowtórem, jak Juliette jest 3 lata starsza od Julii?

atrapa_13

a co roberts nie jest???

maciekb80

nie widzę podobieństwa. :/

alluszka

komplenie nie trafione porównanie...
Juliette to Artystka, a Julka to taka gwiazdeczka.

Ivaa

No ale bez przesady... Obie są artystkami, jakby nie patrzeć dość wziętymi, tyle że Julia jest bardziej... Nie wiem czy słowo "komercyjna" będzie trafione, jednak go użyję. Juliette natomiast, jak ktoś wcześniej zdążył zauważyć grywa po prostu w ambitnym kinie i zwykle dostaje mądre role.

Podziwiam jedną i drugą z pań, ale podobieństwa (ani wizualnego ani w grze aktorskiej) nie widzę ;)

użytkownik usunięty
maciekb80

Ja dostrzegam podobieństwo w wyglądzie. Niewielkie, ale jest;)

O wiele lepsza o Julii jeśli chodzi o talent i urodę. http://recenzje-jess.blog.onet.pl/Juliette-Binoche-i-Wichrowe-Wz,2,ID424206794,D A2011-03-25,n

Jess_Stella

2 rozne aktorki... podobienstwo zero

maciekb80

To samo pomyślałam jak ją zobaczyłam w "Sponsoringu". I jeszcze imiona podobne. Ale trochę ładniejsza od Roberts.

paulina152

chyba ma wiekszy sexapil

użytkownik usunięty
paulina152

Dużo ładniejsza i nie są w ogóle podobne.

maciekb80

w moim odczuciu zero podobieństwa zarówno w grze jaki i w wyglądzie . dla mnie Juliette Binoche z wyglądu jest podobna do Julii Ormond w niektórych filmach nawet bardzo

maciekb80

Rzeczywiście, są bardzo podobne :)

użytkownik usunięty
maciekb80

Nie są w ogóle podobne, roberts jest poza tym brzydka.

roberts = Roberts . Roberts to piękna kobieta z najpiękniejszym uśmiechem Hollywood

użytkownik usunięty
maciekb80

Co kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones