Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
15 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche

jak w temacie. uśmiech? nieśmiałe ruchy? ciepło?

Tak, przypomina :) Choć na pewno to nie te same osoby, jednak mają wiele wspólnych cech m.in. wprowadzają niesamowite ciepło do swoich kreacji i nie sposób ich nie lubić :) Osobiście, obie bardzo mi się podobają, a wyróżnia je niespotykana już kobiecość... ;)

shac_al

Zgadzam się, szczególnie ten uśmiech:) Choć osobiście Ostałowskiej jako aktorki nie lubię, nie przekonuje mnie jej gra, w przeciwieństwie do Binoche.

e_w_a_

Nie porównujcie Juliette do Dominiki Ostałowskiej, proszę... Nie ma podobieństwa a w aktorstwie to już na pewno. Binoche to rewelacyjna aktorka, wczuje się w każdą rolę. Pasuje zarówno do dobrych (Angielski pacjent) jak i złych lub rozbitych (wichrowe wzgórza ,trzy kolory: niebieski) postaci. Co do Dominiki Ostałowskiej się nie wypowiem. Moim zdaniem - bez porównania.

Mnie przypomina Kazika Staszewskiego. Jak można być, aż tak mega waflem, żeby takimi bzdetami zaśmiecać forum.
Pfff...

mi przypomina bardziej Julię Roberts, szczególnie w Angielskim Pacjencie

MrAnderson

seanpenn hehehe dobry koment :) z oczu troche podobna

MrAnderson

No właśnie Roberts i Bullock. Takie ich połączenie :p

użytkownik usunięty

Jest ładniejsza od Dominiki. I ma więcej talentu.

nie oburzajcie się ludzie, wg mnie Dominika i Juliette to dwie zupełnie inne osoby - nawet ich temperamenty, ale przyznaję, że z wyglądu są bardzo do siebie podobne ;)

A ja sie zgadzam z autorem tematu, właśnie oglądałam czekolade i Juliette bardzo mi ją przypominała

@kimonko
jak ch*j

użytkownik usunięty

Trochę. Oj tak.

mi też przypomina, nie wiem dlaczego. ;)

no może troszkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones