Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
16 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche

Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie...żadna 20-stka nie ma z nią szans.

filmwebowiec15

to jest ideał ? http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/Juliette_Binoche_takze_1287090.jpg

codziennie idac ulicą na miescie widuje 20 ładniejszych

BlackShit

Ty chyba masz coś z psychiką.Dla mnie ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie i podtrzymuję swoje zdanie - ŹADNA 20stka nie ma z nią szans, zrozumiano?

filmwebowiec15

ja mam coś z psychiką? hahaha, to chyba z twoją psychika i poczuciem estetyki jest coś nie tak.
ale jest takie powiedzonko "każda potwora znajdzie swojego amatora" i jak widać, coś w tym jest

BlackShit

Ty chyba nie rozumiesz o czym ja piszę i jaki był cel mojej wypowiedzi.Skwituję to tak: jesteś chory na głowę.

filmwebowiec15

niestety dla ciebie, ale jest własnie odwrotnie
to ty jesteś chory na głowe i to ty nie rozumiesz prostej sprawy, ze ktoś moze skrytykować twój chu*owy gust, i ja właśnie to robię, zrozumiano?

BlackShit

Zamknij twarz, nie mam zamiaru rozmawiac z tobą na tak niskim poziomie, żegnam.

filmwebowiec15

szkoda, fajnie było

BlackShit

Jestem koneserem kobiecej urody i mogę Ci jeszcze raz powtórzyć: Juliette jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.Ale o czym ja mam rozmawiać z osobą, która prawdopodobnie nigdy nie miała kobiety/dziewczyny?Jeżeli twój gust sprowadza się, do podziwiania kobiet z byle jakiej ulicy to mogę tylko współczuć.

filmwebowiec15

prawdopodobnie to ty nie masz mózgu, w sumie to nie jest prawdopodobne tylko pewne, miałeś ze mną nie rozmawiać, a dalej to robisz?
a koneser kobiecej urody, to z ciebie taki jak ze mnie matematyk, czyli po chu*u fest
co do mojego gustu, to on nie sprowadza sie jedynie do podziwiania kobiet które chodzą po miescie, tylko do stwierdzenia faktu! ze ładniejsze kobiety widuje codziennie na polskich ulicach

BlackShit

Kontynuuję rozmowę z tobą ponieważ nie lubię zostawiać ważnych, niedokończonych tematów.To co ty prezentujesz w swoich wypowiedziach jest po prostu smutne i nie wiem czy jest sens prowadzić dalszą konwersację, piszesz idiotyzmy.

filmwebowiec15

nie, ja stwierdzam fakty
skoro nie lubisz zostawiać niedokończonych tematów, to ja go zakończę, bo dalsza przepychanka na temat gustów do niczego, nowego nie prowadzi

elo, nara

filmwebowiec15

"Jeżeli twój gust sprowadza się, do podziwiania kobiet z byle jakiej ulicy to mogę tylko współczuć."

A co ma wspolnego gdzie spotkamy piekna kobiete? Czy to, ze idzie ulica ujmuje jej urody? Jestes chory.

BlackShit

Przecież to paszczur jest. LOL

cameron_baum

Ja to wiem, ale filmwebowiec15 raczej nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Zaraz do filmwebowca15 podeślę mojego czarnego ziomka z celi na całą noc

BlackShit

w biedronce panie na kasie i sprzatajace czesto gesto bardziej są dla mnie kredi agrikol ale ja i tak wole sage zmierz :*** <3 robert patipisdą kredi agriką

filmwebowiec15

Rzeczywiście cudowna kobieta... ideał... niemalże Afrodyta... sarkazm... i wiele innych.

Dodo45

Jak masz pisac głupoty i to w dodatku nie na temat, to ja ci dobrze radzę, uspokój się.

filmwebowiec15

Jak masz pisać głupoty i to w dodatku nie na temat, to ja ci dobrze radzę, uspokój się.

Dodo45

Poziom pierwszej klasy gimnazjum.

filmwebowiec15

Kto tu pisze głupoty nie na temat, wydaje mi się, że tu ocenia się umiejętności aktorskie, a nie urodę, której moim zdaniem tej pani brakuj.

Poziom pierwszej klasy podstawówki.

Dodo45

Ja mogę oceniać to co chcę, także lepiej się uspokój i pomyśl trzy razy zanim coś napiszesz.

filmwebowiec15

Ja mogę oceniać to co chcę, także lepiej się uspokój i pomyśl trzy razy zanim coś napiszesz.

Dodo45

Moja diagnoza jest następująca: użytkownik Dodo45 jest prawdopodobnie chory psychicznie.

filmwebowiec15

Każdy obiektywny użytkownik potrafi dostrzec Twoją tępotę.

"Ja mogę oceniać to co chcę"

A ja nie mogę?

Dodo45

Ty chyba nie wiesz o co mi chodzi, proszę Cię, przeczytaj ponownie moją poprzednią wypowiedź.Tak czy inaczej Juliette jest najpiękniejszą kobietą na świecie i nic tego nie zmieni, nawet twoje idiotyczne wypociny.

filmwebowiec15

masz absolutną rację, jako kobieta stwierdzam iż Juliette to przepiękna kobieta, nie jest klasycznie, "prosto " urodziwa - po prostu ma w sobie pewien niepowtarzalny urok. Oczywiście, każdy ma prawo do własnego zdania, niemniej nie musi go wyrażać tak prostacko jak to robili Twoi, Filmwebowcu rozmówcy. Co do niekorzystnego zdjęcia - pani na nim przedstawiona jest BEZ MAKIJAŻU, proszę,Dodo i "BlackShit" ( nie ma to jak login na poziomie ;-) )podajcie ideały piękna wg. Was to też chętnie podeślę niekorzystne zdjęcie danej osoby.Nawet boska MM miewała niekorzystne ujęcia.

użytkownik usunięty
filmwebowiec15

Czemu nie akceptujesz tego, że każdy ma inny gust i nie musi mu się podobać to co ty uważasz za piękne? A Juliette jest naprawdę ładną kobietą, elegancką ale piękna nie jest.

Powtarzam kolejny raz: Juliette jest najseksowniejszą i najpiękniejszą kobietą na świecie, jeżeli tego nie rozumiesz, nie wypowiadaj się.

użytkownik usunięty

Nie.

użytkownik usunięty
filmwebowiec15

No to w takim razie jeśli ty nie rozumiesz, że każdy ma odmienny gust, nie wypowiadaj się.

Przestań pisac takie głupoty!Znam się na urodzie jak mało kto, także dobrze ci radzę, milcz.

filmwebowiec15

O proszę, jaki znawca, a jakie ma parcie na szkło :D

cameron_baum

Jestem znawcą kobiecej urody, Ty znasz się zapewne tylko na trollowaniu.

filmwebowiec15

Lubisz to suko.

filmwebowiec15

Ale z ciebie idiota fanatyk,....fakt jest piękna,zawsze była,a bez makijazu mało która jej dorówna,ale każdy ma do ch*ja inny gust,musi być cos z tobą nie tak skoro masz z tym problem ;> phehe

No i do tego świetnie gra,ale za rzadko jak dla mnie ;)

filmwebowiec15

Wiek robi swoje. Ma bardzo ciekawy typ urody i żadna dwudziestka nie miała z nią szans ze piętnaście lat temu, dzisiaj już tak nie jest. Chociaż Juliette dobiega pięćdziesiątki, trzyma się świetnie.

Pancefaust

Zapomniałem dodać że filmwebowiec15 jest przeciez znawca kobiecej urody,a to talent najrzadszy,rzadszy od artystów pędzla pheeheh

Pancefaust

Ciekawe jak ty wyglądasz, cip...ko

Mowiacy_do_reki

ja? jestem starym oblechem

Pancefaust

Raczej sz....

użytkownik usunięty
filmwebowiec15

No nie zgodzę się, ale to ponadczasowy talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones