PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658001}

The Sims 3: Nie z tego świata

The Sims 3: Supernatural
7,9 1 416
ocen
7,9 10 1 1416

The Sims 3: Nie z tego świata
powrót do forum gry The Sims 3: Nie z tego świata
czekolada143

Można w każdym mieście ;D

czekolada143

Grał już ktoś? Zombie są uciążliwe? I czy wszyscy na raz zamieniają się w nie jak w wampiry w "Po zmroku"?

czekolada143

Z tego co na razie ogarnęłam, to zombie wykopują się spod ziemi i tyle, nie mogę z nimi wchodzić w interakcje. Jeden ostatnio wlazł mi na posesję i wpierniczał jakieś chwasty z ogródka:) A co do reszty dodatku to mój wilkołak umawia się z duchem, a kościotrup sprząta mi charę, także polecam dodatek:)

użytkownik usunięty
mroooczek

A ja gram ze 3 tygodnie i ani razu nie poawił sie u mnie zombie :(

Hmmm dziwne, zombie pojawiają się tylko podczas pełni księżyca, ustaw sobie, żeby ciągle była pełnia, jak się nie pojawią to coś masz z grą.

mroooczek

Jak zrobiłeś kościotrupa? :O

Sebek7771

Z tego co wiem, nie da się zrobić kościotrupa, ja natomiast kupiłam kościdłę, czy jak to tam się nazywa i ona mi sprząta cały dom:)

mroooczek

Gdzie ją kupiłeś ?;d Bo nie mogę znaleźć.

Sebek7771

Wejdź w trybie kupowania w zakładkę "zestawy stylistyczne" tam wybierz "nie z tego świata" i szukaj takiej stojącej trumny i to jest właśnie kościdła:)

Sebek7771

Lepiej w alarmy.

użytkownik usunięty
czekolada143

zombie wyrastaja z podziemi albo mozna sie w niego zamienić przez : ruszczke ,eliksir

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones