Wyznania morderców (2018)
Wyznania morderców: Sezon 1 Wyznania morderców sezon 1, odcinek 4

Kult diabła

Sympathy for the Devil 53m
7,6 37
ocen
7,6 10 1 37
Wyznania morderców
powrót do forum s1e4

Martinez

ocenił(a) serial na 9

Jak to jest, że osoba która rozpruła 3 osoby dostała 41 lat a osoba która dźgnęła nożem już martwą osobę karę śmierci (potem dożywocie)?

ocenił(a) serial na 8
kassssssska

też tego nie rozumiem. Pewnie były jakieś okoliczności łagodzące bo ten drugi zachowywał się i mówił jakby był psychiczny i obłąkany. W texasie za współudział w morderstwie też dostaje się wyrok śmierci lub dożywocie. albo on młodszy był i niepełnoletni przy przestępstwie dlatego dostał mniejszą karę chyba.

bungo1231

Miał 16 lat dlatego nie otrzymał kary smierci, tylko z tego powodu, ze prawo nie dopuszcza kary smierci wobec osoby ponizej 17lat.

ocenił(a) serial na 8
samaasia

No dokładnie. Też tak myślałem

bungo1231

Nie mogę znaleźć dat ich urodzenia, ale tam gdzieś padło, że byli "classmates", więc spora szansa, że rozbiło się o parę miesięcy.

ocenił(a) serial na 7
kassssssska

Tak jak kolega już wyjaśnił, w chwili popełnienia zbrodni, nie kwalifikował się do kary śmierci ze względu na wiek, aczkolwiek jak najbardziej obu należy się izolacja, bądź śmierć i to, że ten drugi dźgnął tylko raz, wcale nie umniejsza jego udziału według mnie. No mercy dla ludzi tego pokroju, którzy w jakikolwiek sposób krzywdzą innych. W tym przypadku niby nie planowali tego od poczatku, ale kto normalny wbija komuś na chatę z bronią? Nawet nie trzeba odpowiadać.

kassssssska

może byli skazywani w dwóch różnych stanach, a stany mają różne prawo. może w jednym była kara śmierci a w drugim nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones