Stamtąd
powrót do forum 1 sezonu

Czy serial kończy się czy jest pomyślany na kontynuację?

ocenił(a) serial na 7
iflar

Nie kończy się, tzn. nic się nie wyjaśnia, a nawet przyjeżdżają nowi- ostatnia scena to parkujący przed barem duży autokar.
Nie wiem, ile sezonów planują, ale oby nie było jak z Lost

Azzurro

Ok, wielkie dzięki za info. Zanim wystartuje z pierwszym, poczekam zatem na kolejne sezony, o ile będą

ocenił(a) serial na 7
iflar

Ciekawe czy to zarżną tak jak zrobiono z "The colony".

użytkownik usunięty
Azzurro

Jak wprowadzić do nowego sezonu od razu większą ilość nowych bohaterów?
- Przywieść ich autokarem :)

Ale mam nadzieję, że jakieś ciekawe osoby z niego wysiądą... ot może jakaś drużyna cheerleaderek ;)

iflar

Tu nawet nie ma zamkniętego choćby jednego wątku, po prostu urywa się w jednym z ciekawszych momentów. I weź czekaj na kolejny sezon co najmniej rok i pewnie on się tak samo urwie. Na początku byłem zachwycony, ale po "zakończeniu" tylko wk.. nerwiony". Wiadomo że twórcy nie będą zarzynać kury znoszącej złote jaja i pójście w kolejne sezony to sprawa oczywista. No ale nie w ten sposób. Powinien być jakiś większy wątek zamknięty i otwarty nowy/nowe jako zajawka na następny sezon.

sznib

A mam pytanie czy oni wrzucaja na hbo kolejne odc bo dostepnych tam jest tylko 7 a wg spisu tutaj 10

a_turk00

Podbijam pytanie, bo rzeczywiście HBO max kończy na 7 docinku i nie podaje nawet informacji o premierze kolejnych.

ocenił(a) serial na 5
Millais

jest już 10

iwonrud

Dzięki!

ocenił(a) serial na 7
a_turk00

Wrzucali co sobotę po kilka odcinków. Dzisiaj powinna pojawić się całość.

xCruZx

Faktycznie jest reszta odc dzięki

ocenił(a) serial na 9
a_turk00

Już są wszystkie na hbo

sznib

Tru...

sznib

Ostatni odcinek mnie wnerwił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones