PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872284}

Schody

The Staircase
6,6 9 069
ocen
6,6 10 1 9069
6,2 5
ocen krytyków
Schody
powrót do forum serialu Schody

Po obejrzeniu serialu dokumentalnego, wysłuchaniu podcastów (polskich i zagranicznych), przeczytaniu wielu artykułów - ten serial jest moim zdaniem doskonałym "wykończeniem" dla tej historii. Drewniana gra aktorska? Próbuję, ale nie mogę zrozumieć tej opinii. Zwłaszcza, że wiele z osób dzielących się nią twierdzi, że widziała netflixowy dokument - a Colin Firth świetnie odgrywa realnego Petersona, jego manierę w sposobie mówienia, poruszania, kreowania postaci. Aktorka grająca córkę Marthe jest po prostu świetna. Polecam obejrzeć wszystkie media na temat sprawy kompleksowo, czyli poczynić klasyczny research jak w każdej sprawie dotyczącej zdrowia lub życia innego człowieka.

ocenił(a) serial na 8
OlgaO

Totalnie się zgadzam! znając tę historię z podcastów, z dokumentu nie można nikomu nic zarzucić. Nawet początkowo nie byłam przekonana do Colina (z całą miłością do niego) ale to jak odegrał jego manierę, sposób wypowiedzi nie zostawił żadnych złudzeń ze pasował do tej roli idealnie. Aktorsko serial MEGAAA

OlgaO

Dla mnie to była wręcz życiowa rola Colina. Fenomenalnie oddal oryginał. Ogólnie caly casting na wysokim poziomie, adwokat Petersona czy asystentka prokuratora do złudzenia przypominają z wyglądu prawdziwe postacie. Akurat do gry aktorskiej nie mam zarzutów i uważam, ze to byla mocna strona serialu. Bardziej czepiałabym sie dłużyzn i spowolnienia akcji względem pierwszych odcinków. Koncowka po prostu nudziła, ale moze tez dlatego, ze final byl mi znany. Mysle, ze osoba stykająca sie 1 raz z ta zbrodnia wyniesie więcej z tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones