PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829582}

Niewiarygodne

Unbelievable
7,6 33 476
ocen
7,6 10 1 33476
7,7 3
oceny krytyków
Niewiarygodne
powrót do forum serialu Niewiarygodne

MOIM ZDANIEM podkreślam MOIM ZDANIEM serial zbyt rozciągnięty gdyby miał tak z 3 maks 4 odcinki byłby lepszy. Wiele wątków jest tak rozciągłych jak guma do życia np wątek podarowania pewniej teczki przez męża jednej z pań dedektyw trwa z 3 /4 odcinki i wygląda tak: No daj mi teczkę. Nie mogę. Odcinek później: No daj mi. Nie mogę dać. Znowu później: No dobra masz. I tego jest więcej. Większość postaci jest niejaka, jedynymi postaciami które są warte oglądania są te grane przez Toni Collette, a drugą postacią jest grana przez fantastyczną Kaitlyn Dever i bardzo żałuję że nie było jej więcej. Merritt Wever gra w taki sposób jakby była jedną nogą w taksówce a reszta to są NPC z jakiegoś średniogo RPGa. A najgorszą rzeczą jest to że ekipa która ma złapać głównego złego nie ma w swoich szeregach żadnego białego mężczyzny tylko 2 baby, Azjatka i stara Baba i w tym mużyn i hindus i to jest ta poprawność polityczna XD Ostatnie to żart jakby co. Oczywiście serial porusza tematy o których trzeba mówić głośno, o tym jak wygląda zgłaszanie gwałtu przez kobiety że na policji przechodzą drugą traume, oraz to dlaczego niektóre kobiety nie mówią o tym tylko czekają aż będą gotowe. Niech powstaje więcej seriali poruszający takie tematy tylko niech robią w je lepszej jakości. I podkreślam jest to włącznie MOJE ZDANIE I MOJA OPINIA więc jeśli nie zgadzasz to SPOKO. I jeśli uważasz inaczej masz to tego prawo

HUGo26

ohh dzieki nie jestem jedyna!! strasznie sie dluza odcinki zupenie bez sensu... zawsze czuje ze to strata czasu i zaczynam czytac streszczenia, co sie stanie bo nie wiem czy warto posiwiecic 4 h mojego zycia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones