Kalifat
powrót do forum 1 sezonu

Fenomenalne

ocenił(a) serial na 10

Nieustajace napięcie, niepokój od początku do ostatniej minuty ostatniego odcinka. To trzeba zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
kamstaw

Zgodzę się. Naprawdę genialny.

ocenił(a) serial na 10
Madame_K

Jak dla mnie 10/10 i oceny za niskie ale czego spodziewać się po tych, którzy Dom z papieru oceniają na 9/10 ?
Będzie drugi sezon ?

ocenił(a) serial na 7
marcinos_77

Jak wyobrażasz sobie drugi sezon, skoro główna bohaterka zmarła? To nie Gra o Tron ;)

ocenił(a) serial na 10
lew890

Główna bohaterka zmarła ale wątek zamachów jest do kontynuowania. Została małolata w Rakce, która może przejąć stery.

ocenił(a) serial na 9
lew890

no tak ale nie była ona jedyną główną bohaterką, zostało wiele innych wątków, druga sprawa, nawet jeśli byłaby jedyną główną postacią to i tak można byloby zrobić śmiało kontynuacje i nie byłoby to nic dziwnego, nie takie przypadki widzieliśmy. Np.: 13 reasons why. mało kto spodziewał się kolejnych sezonów, a jednak powstały. zawsze da się coś wymyśleć. inna kwestia to jak to wyjdzie, bo akurat w przytoczonym przeze mnie 13 reasons why mi kontynuacje się nie podobały, były mega nudne, ino pierwszy sezon był spoko. No ale to moja subiektywna ocena

ocenił(a) serial na 10
Egzorcysta_Ferdas

Nie wszystkie wątki zostały dokończone, poza tym główną bohaterką jest tutaj raczej Fatima choć to ciężko określić. W każdym razie serial ma podstawy do tego aby go kontynuować z powodzeniem i kolega lew890 zbytnio się zagalopował.

ocenił(a) serial na 9
marcinos_77

Będzie, właśnie ukazała się informacja na ten temat.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
domalki1

Dla mnie zamknięty serial. Szkoda, że będzie drugi sezon ;/

ocenił(a) serial na 9
Gozdusek

Niekoniecznie musi być to kontynuacja historii z I sezonu. Serial może stać się antologią. ;)

marcinos_77

To, że ktoś oznacza Dom z Papieru 10/10 nie znaczy, że nie doceni innego serialu. LCDP jest dobry z zupełnie innych powodów i w innej kategorii

Ashganka

Właśnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones