PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459763}

Zapiski z Toskanii

Copie conforme
6,3 4 681
ocen
6,3 10 1 4681
7,0 6
ocen krytyków
Zapiski z Toskanii
powrót do forum filmu Zapiski z Toskanii

Założę się, że Juliette Binoche w tym filmie reklamuje ten swój ukochany bank ;x

ocenił(a) film na 10
HalfDead

No i po co ten cynizm? Film jest z 2010 roku, tak nawiasem mówiąc .

deva

Zaraz się popłaczę ;c

ocenił(a) film na 10
HalfDead

A więc lekcja odrobiona ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
deva

wielce sobie cenię Juliette Binoche i uwielbiam Jej aktorstwo, co nie zmienia faktu, iż HalfDead ma absolutną rację ;-))) Naprawdę nie wiem dlaczego tak świetna artystka" rozmienia się na drobne" w owej żałosnej reklamie, chyba nie z powodów finansowych?

ocenił(a) film na 10
ceciliadiana

To jest jej prywatna sprawa. Przecież dalej pozostaje znakomitą aktorką, co jest widoczne nawet we wspomnianej reklamie ;) Polacy uwielbiają zaglądać innym do portfela - a przy tym oceniać i wyznaczać granice tego co można a co nie. Typowe.

ocenił(a) film na 8
ceciliadiana

Nawet jeśli z powodów finansowych to jestem w stanie jej to wybaczyć, jeżeli dzięki temu nie będzie musiała wystąpić w jakieś "hollywoodzkiej" produkcji tylko po to żeby "opłacić rachunki" i się pokazać. A co do samej reklamówki to "spoko tune", trochę stylizowana na "Amelię" - zresztą bardzo sympatyczna i myślę, że fakt iż reżyserowała ją Szumowska, z którą Juliette kręciła "Elles / Sponsoring" też nie był bez znaczenia. A poza tym nie oszukujmy się, La Binoche to we Francji w pewnym sensie instytucja - symbol, wiec kogo chcieliście zobaczyć? Depardieu?

ocenił(a) film na 8
HalfDead

Jak może "w tym filmie" reklamować "ten swój ukochany bank", skoro reklamówka pochodzi bodajże z października '11, a film miał swoją premierę w Cannes w maju '10, huh? PS. mam nadzieję, że to tylko jakaś tania prowokacja, żeby zaistnieć na chwilę, a nie przykład Twojej ignorancji... Pozdrawiam :)

mike_ainsel

Jesteś z jakiejś familii pedantów ? Nie wyczułeś sarkazmu ?

ocenił(a) film na 8
HalfDead

Ha! Wyczułem dlatego napisałem PS'a. Gdybym był pedantem/palantem to napisałbym ci teraz, że przed pytajnikiem nie musimy robić [spacji] ale nie jestem więc tego nie zrobię :P Nie widzę sensu publikowania takich postów jak Twój. Jeśli już masz jakieś "obiekcje" co do CA lub JB i naprawdę musisz je "wyrazić" to pisz to na JEJ profilu, a najlepiej nie pisz w ogóle bo tylko zaśmiecasz serwis i irytujesz ludzi tym swoim "sarkazmem"... Pozdrawiam ;-)

mike_ainsel

Nie zaśmiecam tylko próbuję "rozluźnić atmosferę", bo z tego co widzę wszyscy musicie być poprawni i poważni. Nuda.

ocenił(a) film na 8
HalfDead

Nie piszę tego co jest poprawne/poważne bądź nie tylko to co czuję/uważam. Wolę być "nudny" niż "rozluźniać atmosferę" bo jak widzisz z twojej "relaksacji" niewiele wyszło dobrego i reakcja chyba też wręcz przeciwna do zamierzonej, może poza userką ceciliadiana.

mike_ainsel

Bądźcie sobie nudni, ja tylko ze swojej strony mogę powiedzieć, że mam niezłą zabawę. Zamulajcie sobie "poważna społeczności'o".

ocenił(a) film na 8
HalfDead

OK, I'M DONE / I'M OUT. THX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones