PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653659}

Wypisz, wymaluj... miłość

Words and Pictures
6,3 8 352
oceny
6,3 10 1 8352
4,7 3
oceny krytyków
Wypisz, wymaluj... miłość
powrót do forum filmu Wypisz, wymaluj... miłość

Jednak obsadzenie w roli głównej Juliette Binoche było błędem. Silniejsza chemia i energia jest
między dziurkaczem i zszywaczem na moim biurku, niż między nią, a Clive`m.

ocenił(a) film na 7
vanilla_sky85

W pierwszej chwili jak zobaczyłam, że to film z Binoche miałam go wyłączyć (niestety ale ta pani kojarzy mi się tylko z reklamą banku), na szczęście nie zrobiłam tego... film bardzo fajny a Binoche świetnie dobrana do roli Delsanto... według mnie wypadła bardzo realnie i nie wyobrażam sobie jakiejś odpicowanej, ślicznej aktoreczki w tej roli.

ocenił(a) film na 6
AweMir

dla mnie to credit agricole. Tak sobie zrypac wizerunek.

vanilla_sky85

No, film fajny, dobrze grają, dialogi tez udane. Jednak co do ''Binosz'', bank, nie bank, talent ma, i urodę (wiadomo, kwestia gustu), ale do tej roli powinni raczej wybrać, warsztatowo, równie dobrą aktorkę i jednocześnie nieco bardziej pociągającą, bardziej urodziwą w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Ja tez uważam, ze chemii między główną parą nie ma (na bank w sensie seksualnym, bo może intelektualnym jest jakaś?), film niesie zdecydowanie ''Klajw'', jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones