PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=383881}
6,9 10 040
ocen
6,9 10 1 10040
7,7 3
oceny krytyków
Niebo nad Paryżem
powrót do forum filmu Niebo nad Paryżem

Niestety na premierę iśc nie mogę, więc chcialam w nastepnych dniach zobaczyć ten film i zadzwoniłam do kin, w których będą premiery... i żadne z nich nie ma zamieru grać tego filmu dla szeszej publicznności:/ Bu :(

kati_j

Jak to nie maja zamiaru grac? dlaczego? w jakich kinach Ci tak pwoiedzieli?

ocenił(a) film na 9
aspi

Dzwoniłam do Wisły, Luny i Atlantica (wszędzie gdzie były zamknięte premiery) i powiedzieli mi, że w zbliżającym się tygodniu żadne z tych kin nie będzie tego filmu grało:/

ocenił(a) film na 7
kati_j

To jakiś dramat, a na plakatach widnieje napis "w kinach od 26 sierpnia". żeby w stolicy nie grali nigdzie? kto to słyszał? :|

ocenił(a) film na 9
anyzowy_zakiet

Sytuacja się wyjaśniła: GRAJĄ, DRODZY!
Ale nie w kinach, w których były premiery - co dla mnie jest zjawiskiem dziwnym:/
Podaje 3 cudne kina, które mają ów film w reperturze: Silver Mokotów, Kinoteka, Multiko - w Silverze na pewno grają, bo dziś rezerwowałam bilety :)

kati_j

A jakie miasto macie na myśli? Bo we Wrocławiu grają nawet dwa kina - Helios i Multikino Arkady. http://wroclaw.naszemiasto.pl/kino/film/6640.html

ocenił(a) film na 10
zabanska

A co najlepsze grają już od 2 tygodni :] dlatego zdeczka się zdziwiłem jak po seansie wchodzę na fimweba, a ten film dopiero w zapowiedziach.

ocenił(a) film na 9
zabanska

dzieki za to info
mieszkam kolo pasazu grunwaldzkiego i patrzylam na repertuar w multikinie w pasazu, niestety nie graja tego filmu, bylam pewna ze w arkadach tez nie beda go grali, w koncu tam tez jest multikino, sprawdzilam i rzeczywiscie graja, w dodatku bilet moge miec za punkty z karty multikinomaniaka, nie musze wiec placic, a jestem przed wyplata, i koniecznie musze na niego pojsc!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones