PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046190}

Najwspanialsza noc w historii popu

The Greatest Night in Pop
7,7 4 059
ocen
7,7 10 1 4059
6,6 8
ocen krytyków
Najwspanialsza noc w historii popu
powrót do forum filmu Najwspanialsza noc w historii popu

Cyndi Lauper...

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie solówka Cyndi Lauper jest jedną z lepszych w tej piosence. Wydawałoby się że nagranie tych kilku sekund to była bułka z masłem, a tu okazuje się że to był chyba jeden z najdłużej nagrywanych fragmentów utworu. Pomimo tak wielu wielkich nazwisk od zawsze fragment z Cyndi pamiętam najbardziej. Sama piosenka wywołuje u mnie wzruszenie za każdym razem gdy ją słyszę, tak samo jest również w przypadku tego dokumentu.

ocenił(a) film na 7
Sasmi

Szkoda, że Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac nie dostał solówki albo Harry Belafonte :)

ocenił(a) film na 9
Sasmi

Pełna zgoda co do Cindy. Jej solówka jest genialna. Każdy solista trzymał się dokładnie tego, co miał zaśpiewać, i zrobił to perfekcyjnie, a Cindy poszła na żywioł. Widać i słychać, jak próbowała różnych sposobów, żeby wskoczyć na tę wysoką nutę, od której zaczynała się jej solówka, a ostateczne, stopniowane "well, well, well, well" to majstersztyk. I jeszcze potem to "yeah yeah yeah!" gdzieś z tła - mistrzostwo świata.
Dobrze, że nie było Prince'a i musiał zastąpić go Huey Lewis, dobrze, że Huey musiał wymyślać harmonię i tyle razy próbować, dobrze wreszcie, że brzęczała biżuteria Cindy, bo to wszystko złożyło się na fantastyczny efekt.

ocenił(a) film na 9
piasia1

Dokładnie! Nic nie dzieje się bez przyczyny. Widocznie tak miało być i z Princem i Huey'em :) 
Przy fragmencie z biżuterią Cyndi parsknąłem śmiechem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones