PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92862}
7,9 162
oceny
7,9 10 1 162
Mayrig znaczy mama
powrót do forum filmu Mayrig znaczy mama

Piękny. Trudna historia opowiedziana z wielką czułością i rzadko spotykaną subtelnością. Osobiście najbardziej urzekło mnie zakończenie i scena z sygnetem stworzonym z obrączek rodziców i wypowiedziane na zakończenie słowa młodzieńca ,, Nasze szczęście wydawało się nieskończone, kiedy każdy wasz siwy głos zapowiadał zbliżającą się jesień."

ocenił(a) film na 10
aleksandraw_fw

I walc na ulicy..

ocenił(a) film na 8
aleksandraw_fw

Film genialny zgadzam się . Nie banalna historia. Pokazuje prawdziwie ludzkie problemy.
Mam jednak pytanie z innej beczki. Czy nic się nie da zrobić żeby zmienić to z serialu na film ?? Bo ja nie mam doświadczenia.

ocenił(a) film na 10
jestcosdoogladania

Kontynuacja "Mayrig" to "Paradis 588" Stąd może nazwa "miniserial" Aby zrozumiec do końca ten film trzeba koniecznie obejrzeć całość.Powala na kolana!

ocenił(a) film na 8
Ewako

Dobra już wiem co będę robić przed kołem.

ocenił(a) film na 8
aleksandraw_fw

Moim zdaniem przez ostatnie ~20 minut filmu miało się wrażenie że jednak zabrakło pomysłu na dobre wykończenie. Trochę mnie rozczarowało a szkoda bo dałbym dyszkę a tak 9/10. Do filmu pewnie jeszcze będę wracał bo myślę że warto.

ocenił(a) film na 10
olszan

Kontynuacja "Mayrig" to "Paradis 588" i tam znajdziesz zakończenie.Myślę że po obejrzeniu w całości tej historii zmienisz ocenę na "10"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones