PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633276}
6,0 117
ocen
6,0 10 1 117

Hua Bi
powrót do forum filmu Hua Bi

Fajna bajka

ocenił(a) film na 5

Przyjemnie się oglądało, ale bez szaleństw. Treść prosta. Przez przypadek mężczyzna dostaje się do bajkowego świata gdzie mieszkają same kobiety. Rządzone są przez despotyczną królową. Oczywiście on się zakochuje, ona się zakochuje i inna ona się zakochuje, kłopoty, czary, piekła i happy end. Delikatne Japonki ładne stroje, trochę bajkowych efektów i w sumie nie nudziłam się specjalnie chociaż nie znam dobrze angielskiego. Treść jest na tyle prosta że sobie poradziłam, sporo można się domyśleć. Do oglądnięcia na You Tobe. http://www.youtube.com/watch?v=XRFDhmKz7Ho

ocenił(a) film na 6
Halistra

Dosyć późno pojawiły się napisy, ale lepiej teraz niż wcale:-). Niewiele trzeba dodać do powyższego skrótu, aby streścić tę historię. Może tylko tyle, że muzyka a szczególnie kawałki wokalne zasługują w moich oczach na uwzględnienie na plus tej opowieści. Między innymi za to podwyższyłem ocenę końcową na 6. Pragnę dodać, jakże różne potrafią być owe 6stkowe produkcje w ostatecznym odczuciu. Niby ta sama cyfra a jednak w tym przypadku coś po sobie pozostawia. Śmiech "świńskiego żeberka" w jego ostatniej scenie w tej produkcji - bezcenny:-). Polecam, bo każdemu miłośnikowi azjatyckiego kina przyda się odrobinę magii:-)

ocenił(a) film na 5
Halistra

Ja stary chłop dałem się skusić na baję ;-) ! Spodziewałem się kolejnego chińskiego filmu niby historycznego z fruwającymi wojownikami , gdzie wszyscy wszystkich próbują wykończyć , a trafiłem na zupełnie sympatyczną baję , kolorową z pozytywnym przesłaniem , oczywiście dla miłośników gatunku . Chociaż tak w sumie w tym filmie również próbują się wytłuc ...

ocenił(a) film na 5
Halistra

Chinki. Japonek tam nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones