PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7}

Angielski pacjent

The English Patient
7,4 73 193
oceny
7,4 10 1 73193
6,1 15
ocen krytyków
Angielski pacjent
powrót do forum filmu Angielski pacjent

paskudne babsko.
najpierw opowiada specjalnie historię na pustyni o trójkącie miłosnym gapiąc się wprost na głównego bohatera, a potem bezczelnie za nim łazi (widząc, że facet coś do niej czuje, ale próbuje zachować się honorowo) do czasu aż dopnie swego i nawiąże z nim romans. pff
za to wątek hany i kida super. bardzo mi się podoba ch para, a zwłaszcza to, że on był taki "dziki".

ocenił(a) film na 8
Mrs_Mallory

Zgadzam się, pielęgniarka i jej saper pokazali się jako przeciwieństwo. Ludzi honorowych, obowiązkowych i godnych zaufania, którzy w imię dobra i swoich zobowiązań są skłonni zrezygnować z siebie.

ocenił(a) film na 10
madziuleczka_90

To ciekawe, bo ja mam wprost przeciwne wrażenia. Historia Hany i Kipa w ogóle mnie nie przekonuje, nie czuję ani trochę chemii między nimi. I są tak bardzo z innych światów, że to aż zgrzyta. Poza tym mając juz trochę lat i doświadczenia, wiem, że takie międzykulturowe związki bardzo rzadko się udają - ich po prostu dzieli taka przepaść kulturowa, że nic jej (wg mnie) nie zasypie. Historia F. i K. jest smutna ze względu na jej tragizm i śmierć, a historia H i K. przez brak perspektyw.
I, hmmmm, trochę prowokacyjnie, ale powiem tak: życie jest za krótkie, żeby rezygnować z miłości :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones