Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
16 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche

jako aktorka kompletnie mnie nie przekonuje, w każdej jej kreacji, którą widziałam była taka... nijaka.

e_w_a_

Jak śmiesz. To genialna aktorka.

e_w_a_

Właśnie na odwrót! Nie podoba mi się jakoś szczególnie (choć należy do tego wąskiego grona kobietek, które zyskują na urodzie z wiekiem), ale aktorką jest wybitną. W każdej kreacji wypada świetnie, jak też świetnie dobiera role. Chyba powinnaś sobie powtórzyć niektóre filmy z jej udziałem i spojrzeć na nią bardziej przychylnym okiem, bez uprzedzeń:
"Nieznośna lekkość bytu"
"Niebieski"
"Angielski pacjent"
"Ukryte"
"Kod nieznany"
no i podobno jeszcze "Czekolada", ale tego nie widziałem.

zamarzniety

podpisuje się pod "zamarzniety" to swietna aktorka przez duże A, prawdziwa artystka,
Wątpiącym proponuje zobaczyć" Kod nieznay, Angielski pacjent lub cos lżejszego jak " Czekolada"
"Ja cię kocham a ty z nim" w tej komedii J. B moim zdaniem nie pasowała...

zamarzniety

W "Niebieskim" jakieś takie "drewniane" to jej aktorstwo. Ale urodę rzecywiście ma urzekającą i przykuwającą uwagę.

e_w_a_

zgadzam sie. widzialam calkiem sporo filmow z binoche i jedyny, w ktorym jej gra wywarla na mnie wrazenie to wichrowe wzgorza. w pozostalych byla nijaka wlasnie....

powder_blue

Ja bym powiedziała, że ona ma właśnie taki styl grania. Francuski, delikatny, powolny i głębszy.
Też mi nie pasowała w "ja Cie kocham a Ty z nim".

użytkownik usunięty
e_w_a_

chyba nie widziałaś zbyt wiele jej filmów,to aktorka genialna,idealna ale niezbyt komercyjna co akurat jest także jej zaletą,obejrzyj choćby filmy które wymienił Zmarzniety -może zmienisz zdanie

e_w_a_

Piękna kobieta i piękna aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones