PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459763}

Zapiski z Toskanii

Copie conforme
6,3 4 680
ocen
6,3 10 1 4680
7,0 6
ocen krytyków
Zapiski z Toskanii
powrót do forum filmu Zapiski z Toskanii

W zakochaniu...

użytkownik usunięty

Cóż za przedziwnie uroczy film, tak prosty pomysł a tak przewrotny. Zupełnie jak miłość. O tym, że najtrudniej jest myśleć prosto, ot tak dla szczęścia w pełni docenionego. Trudna to sztuka. O tym, że zrozumienie cudzych słabości albo inaczej: inności drugiej osoby - jest ucieczką od tego co przeraża każdego z nas, czyli tej nieszczęsnej samotności. I wreszcie o ciągłym odnajdywaniu, na nowo i od nowa siebie "w zakochaniu". Juliette Binoche pyszna i wyborna [zasłużona nagroda w Cannes]. Sceny perły [jak ta w kafejce - dyskusja: bohaterka vs. kelnerka]. Polecam!

oj zgadzam się ... ten film jest tak delikatny, wrażliwy a Binoche obłędna...

ocenił(a) film na 8

dokładnie. film o związku, a właściwie o jego kolejnych etapach. krok po kroku możemy obejrzeć, jak para zbliża się do siebie, by później oddalić i ponownie złączyć. zdecydowanie dla dojrzalszych widzów, dla których wszystko będzie proste i oczywiste.

ocenił(a) film na 8

Po przeczytaniu takich komentarzy nie sposób nie pokusić się na obejrzenie "Zapisków..." W poszukiwaniu filmu na dzisiejszy wieczór kierowałam się Toskanią :)

ocenił(a) film na 8

Obejrzałam. Piękny, subtelny film o miłości...

użytkownik usunięty
Kreacja_

Cieszę się, że moja skromna rekomendacja się przydała :-)

ocenił(a) film na 8

Czy wiesz coś na temat muzyki do "Zapisków..."?

użytkownik usunięty
Kreacja_

Niestety nie ;-)

ocenił(a) film na 8

Szkoda... Nigdzie nie mogę znaleźć, a miło posłuchać - choćby tej ze zwiastuna.

ocenił(a) film na 5

podłączma się :) kino kameralne i nie dla każdego, ale na pewno ciekawe!
http://notatnikkulturalny.blogspot.com/2012/02/wierna-kopia-albo-zapiski-z-toska nii.html

użytkownik usunięty

Czy orientuje się ktoś gdzie ten film można jeszcze zobaczyć?

ocenił(a) film na 8

Widziałam przez jakąś chwilę nawet na you tube...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones