PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3764}

Alice i Martin

Alice et Martin
6,2 171
ocen
6,2 10 1 171
Alice i Martin
powrót do forum filmu Alice i Martin

.. ten film szczerze mówiąc oglądałem ze względu na panią Binoche i jestem bardzo zadowolony - zagrała bardzo prawdziwie, osobę pełną życia, ciekawą - bardzo różniącą się od wcześniejszych jej dokonań aktorskich. Ten reżyser to kolejne moje odkrycie - wspaniały, utalentowany artysta jak zwykle pięknie i wzruszająco opowiada o miłości, rodzinie, o pogmatwanych losach ludzkich. Tu dodatkowo o dojrzewaniu do do odpowiedzialności, o winie i ognębiących ludzi wspomnieniach. To nie jest film dla każdego - może znudzić, albo zmęczyć - są tu tzw dłużyzny, ale kto lubi np. Zanussiego, albo Kieślowskiego ten nie będzie zawiedziony....

Przemekm

Zgadzam się z Przedmówcą, zwłaszcza w kwestii odniesienia do polskich twórców. Niestety nie udało mi się go obejrzeć do końca, ale liczę, że jeszcze będzie dostępny w TV.
Pozdrawiam,

ocenił(a) film na 3
tenszin

tylko i wylacznie ogladalem ze wzgledu na binoche,,,, ale gdy urwal sie jej watek to wylaczylem, nie dalem rady, sorrry

LoloManolo

za chwile ten film poleci na zone europa, jestem bardzo ciekawa czy jest tak dobry jak piszecie :)

ocenił(a) film na 7
LoloManolo

tyle że jej wątek trwa do końca ...

ocenił(a) film na 3
wiktork

ale z pewna przerwa i wtedy wlasnie dla mnie urwal sie jej watek bo przetsalem ogladac! nie moglem stwierdzic ze trwal do konca bo niedoogladalem.....

ocenił(a) film na 4
Przemekm

"Prowincja, struktury rodzinne, homoseksualizm stanowiły trwałe obcesje Techinego. 'Alice i Martin' nie sprostali już poprzednim sukcesom: historia ciężkiego dzieciństwa i związku nastolatka z dojrzałą kobietą raziła manierycznością i sztucznym drapowaniem na tragedię'

Tak o filmie napisał Jerzy Płażewski.

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

Okay , a coś tak bardziej od siebie, huh ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones